موسسه آموزشی شهرسبز لاهیجان
شعبه 1:خیابان انقلاب . شعبه 2 کاشف غربی .01342245029

آموزشگاه شهر سبز شعبه دوم خود را در لاهیجان خیابان کاشف غربی  با برپایی نمایشگاه نقاشی و بدنبال آن اولین دوره از سومین سال  پودمانهای آموزشی وزارت تعاون و کار و امور اجتماعی افتتاح نموده است .

موسسه آموزشی شهرسبز لاهیجان، از بدو تأسیس با همکاری هنرمندان و اساتید بنام شهر و استان، تمام توان خود را در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش هنر به هنرجویان، بکار گرفت.

برای تحقق این امر، علاوه بر کلاسها و....کارگاههای متداول هنر، (البته با متد علمی و آکادمیک، مبتنی بر تجربه های جدید) اقدام به برگزاری بیش از 30 جلسه نشست تخصصی هنر با حضور اساتید و هنرمندان و هنرجویان نمود که در آن به بررسی مکاتب و جریانهای هنری، آشنایی با هنرمندان و.....پرداخته شد.

در ادامه این روند اولین اکسپوی نقاشی گیلان را طراحی و اجرا نمود که خیل عظیمی از هنرمندان استان در آن شرکت داشتند و بستری فراهم آمد تا تعداد زیادی از آثار هنری، همزمان و در کنار هم توسط هنردوستان و هنرجویان دیده شود.
نمایشگاه دیگری به مناسبت افتتاح شعبه دوم آموزشگاه ترتیب داده شد که در آن جمعی از هنرمندان مطرح استان شرکت داشتند و فرصت دیگری فراهم شد، تا نگاه تشنه ی هنرجویان و هنردوستان، از مشاهده آثاری ارزشمند، سیراب گردد و چندین و چند حرکت فرهنگی و هنری دیگر...

موفقیتهای اخیر، نتیجه تلاش چندساله این موسسه است که امیدواریم در آینده نیز تداوم داشته باشد.

علاقه مندان به رشته های مختلف میتوانند اقدام به ثبت نام مهارت های مورد نیاز خود در این شعبه نمایند.

مهناز سلیمانی/مدیر و موسس موسسه آموزشی شهرسبز

گزارش تصویری :ادامه مطلب...

صفحه قبل 1 صفحه بعد